grawer

Personalizacja za pomocą grawera

Grawerowanie laserowe to wyjątkowa forma personalizacji, która sprawdza się przy różnych okazjach. Wyróżnia ją doskonała precyzja wykonania, elegancja i długoletnia trwałość. Jeżeli poszukujesz solidnych oraz nowoczesnych rozwiązań skorzystaj z naszej oferty i zamów produkt z grawerem.

Jest to doskonała opcja:

  • reklamy

Zamień zwyczajny długopis, kubek otwieracz, pendrive czy notes w nośnik reklamy, który będzie ozdobiony logo Twojej firmy czy hasłem reklamowym, które najlepiej opisuje charakter Twojej działalności. Tego typu gadżety reklamowe pozostają w posiadaniu Klientów na dłużej, goszczą w ich domach i są wykorzystywane do codziennego użytku.

  • prezentu

 Nadaj zakupionemu upominkowi indywidualnego charakteru. Dodaj dedykację, życzenia, datę, podpis. Grawer możemy wykonać na rozmaitych produktach wykonanych ze skóry, drewna, metalu, weluru, sklejki, szkła i innych. Zamień zwyczajny i popularny gadżet w prezent o niepowtarzalnym charakterze, który już zawsze będzie obdarowanemu przypominał Ciebie. Biżuteria, zapalniczka, komplet piśmienniczy, fotografie, elementy zastawy stołowej to tylko część z naszych propozycji. Jesteśmy otwarci na Twoje pomysły!

  • okolicznościowego wyróżnienia

 Jeżeli chcesz w sposób szczególny uczcić wyjątkową okazję, jaką jest rocznica, ukończenie szkoły, wygrana w konkursie lub zawodach przekaż swoje gratulacje w formie trofeum lub dyplomu ze spersonalizowanym grawerem.

Złóż zamówienie osobiście odwiedzając nasze biuro zlokalizowane w dzielnicy Ursus lub skontaktuj się z nami telefonicznie. Zapraszamy!